ART / Lithographs / Litograph in colors 12861610
nr 1286 1610
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. 246/290. Signed, sheet: 59x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 246/290, bladets mått: 59x41 cm
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
SEK 100
Monday November 4 2019
at 19:41:23
31/10 20:17:31